Zorganizuj swoją imprezę

w Funzeum

Funzeum to nie tylko miejsce, w którym dowiesz się, jak działa światło i kolor.

Prywatna sesja fotograficzna, impreza urodzinowa, a może konferencja biznesowa?

Wykorzystując nasze instalacje, wykonaj oryginalne zdjęcia swojego produktu lub samemu przeżyć niezapomnianą sesję zdjęciową. Albo… Spraw, aby twoje dziecko przeżyło niezapomniane chwile w swoje urodziny, dzięki naszym salom urodzinowym.

Dysponujemy strefą eventową o powierzchni ponad 550 m2 ze sceną (6x3m) posiadającą nagłośnienie. Jest to idealny pomysł na organizację imprezy firmowej lub konferencji biznesowej.

W Funzeum jesteśmy zdania, że nie ma rzeczy niemożliwych! Dlatego skontaktuj się z nami, ponieważ nasz obiekt na pewno wpisuje się w założenia twojego wydarzenia!

Profesjonalna sesja fotograficzna

Niezwykłe, niespotykane, nietuzinkowe – właśnie takie zdjęcia powstają w Funzeum. Spraw, aby Twoja strona internetowa lub social media przykuwały uwagę, jak nigdy przedtem. Weź udział w prywatnej sesji na terenie naszego obiektu. A może szukasz miejsca na sesję ślubną? Ponad 20 pomieszczeń, wypełnionych po brzegi artystycznymi instalacjami zapewnia ogrom możliwości stworzenia funtastycznych zdjęć. Zadzwoń lub napisz, aby ustalić dogodny termin.

Urodziny w Funzeum

Funzeum to idealne miejsce na zorganizowanie przyjęcia urodzinowego! Dysponujemy dwoma salami urodzinowymi, które możesz dopasować do potrzeb swoich lub swojego dziecka. Czekają na was Funbirynt, basen z piłeczkami, największe pianino podłogowe w Polsce, świecące huśtawki i wiele innych atrakcji. Termin imprezy możesz zarezerwować telefonicznie, osobiście lub mailowo.

EVENTY
ORAZ SOCIAL MEDIA

Natalia Kasperek

 


+48 518 080 247
[email protected]

EKSPOZYCJA
STAŁA

wystawa

KOLORU

Zapoznaj się z pryzmatem i wyrusz w podróż po tęczy, zanurzając się w każdym z jej kolorów. Wejdź w interakcję z ponad 32 instalacjami artystyczno-edukacyjnymi i uwolnij swoją kreatywność!

wystawa

ŚWIATŁA

Od zwierciadeł po naturalne i sztuczne źródła światła – poznaj światło od zupełnie nowej strony, zanurz się we własnych odbiciach, wejdź do środka kalejdoskopu lub zagub się w magicznym fluoryzującym lesie!

Wpadnij do Funzone

Czas wolny

Serdecznie zapraszamy do funzealnej strefy relaksu – można tu odpocząć po niesamowitych wrażeniach przy pysznej kawie w Funcafe, można też dać się dodatkowo wyszaleć w strefie Funzone.

ODWIEDŹ NAS

10% rabatu
kupując bilet przez internet

KUP BILET ZA BON TURYSTYCZNY