SESJE ZDJĘCIOWE

SESJA ZDJĘCIOWA

w FUNZEUM

Z pewnością możemy przyznać – u nas stworzycie piękne zdjęcia we wszystkich kolorach tęczy! Sesja w Funzeum to nie tylko idealne kadry i niesamowite tła ale i świetna zabawa. Przekonajcie się sami!  

RODZAJE
SESJI

radosna

SESJA RODZINNA

Funzeum wzbudza radość u najmłodszych gości. A tym dzieciaki zarażają każdego, nawet rodziców. Uwiecznij te piękne chwilę z pomocą naszego fotografa. Będziecie mogli być na zdjęciach wspólnie, a nasz sprytny fotograf złapie FUNtastyczne momenty.

wyróżnij się

zjawiskowymi zdjęciami

Potrzebujesz wzbogacić swój feed na Insta, a może chcesz dodać nowe zdjęcia na swoje media społecznościowe. A może chcesz rozbudować swoje portfolio na www szukasz czegoś co błyskawicznie przyciągnie uwagę. Koniecznie musisz umówić się na sesje z naszym fotografem.

odjazdowe

ZDJĘCIA PORTRETOWE

Niesamowite instalacje Funzeum tworzą idealne tło dla portretów. Zdjęcia Twojej pociechy to idealny pomysł na prezent dla dziadków, a dla Was idealna pamiątka z tych miłych chwil. Zapraszamy i małych i dużych do stworzenia swoich portretów, bez obaw, nasz fotograf pomoże się Wam ustawić.

pomysł na randkę?

SESJA W FUNZEUM

Twoja dziewczyna lub chłopak lubią zdjęcia? Idealnym pomysłem będzie zrobienie sobie sesji zdjęciowej w Funzeum. Niech Wasza miłość zostanie uwieczniona, a nasz fotograf sprawi, że to będą wyjątkowe chwile.

PRZEBIEG
SESJI

JAK PRZEBIEGA

sesja zdjęciowa

Zdjęcia wykonywane są w naszych pokojach zarówno na Wystawie Koloru jak i Wystawie Światła. Nasz fotograf starannie dobiera kadry, pokoje oraz pozy a wszystko po to aby stworzyć Wam idealne zdjęcia. Masz własny pomysł? Spodobał Ci się któryś z naszych pokoi? Śmiało daj znać naszemu fotografowi, który z chęcią uiści Twoją wizję!

CENNIK

Na otwartym obiekcie

Zestaw 12 zdjęć – 135zł

Każde kolejne 15zł sztuka

każdy uczestnik sesji musi kupić bilet wstępu

Na zamkniętym obiekcie

Godzina sesji 200zł

100zł od osoby

Zestaw 12 zdjęć 

Każde kolejne 15zł sztuka

1 zdjęcie - 15zł a co czwarte gratis*

*promocja obowiązuje do 12 zdjęć

UMÓW SIĘ NA ZDJĘCIA!

w FUNZEUM

Umów się na FUNtastyczną sesję już dziś!
Ilość terminów ograniczona.

Telefon: 531 687 756 
Mail: fotograf@funzeum.pl

GALERIA

ODWIEDŹ NAS

Kup bilet online taniej niż w kasie nawet do 30%

Wpadnij na naszego insta