O Funzeum

wizyta

MUZEUM

tylko na odwrót

Odwiedzając Funzeum, przygotuj się na kompletnie nieznane Ci doświadczenie, to zupełnie nowy typ obiektu rozrywkowo-edukacyjnego. Tutaj możesz uwolnić swoją wyobraźnię i kreować, na swoich zasadach. Zwykłe zwiedzanie zmienisz w niepowtarzalną i ekscytującą przygodę, krok po kroku poznając nasz magiczny świat. Co najważniejsze podczas tej beztroskiej zabawy możesz się sporo dowiedzieć.

UWOLNIJ

swoją kreatywność!

Odwiedzając Funzeum, przygotuj się na kompletnie nieznane Ci doświadczenie, to zupełnie nowy typ obiektu rozrywkowo-edukacyjnego. Już na wejściu wiesz, że tutaj możesz wszystko. Funzeum możesz kreować, na swoich zasadach. Zwykłe zwiedzanie zmienisz w niepowtarzalną i ekscytującą przygodę, krok po kroku poznając nasz magiczny świat. Co najważniejsze podczas tej beztroskiej zabawy możesz się sporo dowiedzieć.

ZANURZ SIĘ

w świat funtazji!

Uwolnij swoją kreatywność, daj się ponieść funtazji. 4 tys. metrów kwadratowych, ponad 90 ekscytujących, multisensorycznych i interaktywnych instalacji, w kilkudziesięciu pomieszczeniach inspirowanych magią kolorów i światła. To nasz mały kawałek świata stworzony po to byś mógł wyrazić siebie. Spędzisz tutaj długie, fascynujące godziny, a jedynym ogranicznikiem będzie Twoja wyobraźnia. Eksploruj, doświadczaj i kreuj Funzeum razem z nami!

FUNZEUM
DLA SZKÓŁ

EDUKACJA

Ponad 90 multisensorycznych instalacji podzielonych na dwie wystawy: Kolor
i Światło nie tylko dostarczy stymulacji wiecznie spragnionym jej umysłom, ale
i przemyci zagadnienia z dziedzin: fizyki, biologii, historii i sztuki. Odwiedź nas już dziś!

EKSPOZYCJA
STAŁA

wystawa

KOLORU

Odkryj każdy kolor uwalniając swoją kreatywność. Zapoznaj się z pryzmatem i wyrusz w podróż po tęczy. To nie tylko zwiedzanie, ale także interaktywne doświadczenie, które połączyło sztukę, naukę i zabawę.

wystawa

ŚWIATŁA

Od zwierciadeł po naturalne i sztuczne źródła światła – poznaj tajemnice od zupełnie nowej strony, zanurz się we własnych odbiciach, wejdź do środka kalejdoskopu lub zagub się w magicznej fluo dżungli!

ODWIEDŹ NAS

Bilet dla każdego tylko
39 zł! Przy zakupie dwa dni przed wizytą.