Program

czas wolny

Funzone

W tej części można rozładować energię nagromadzoną podczas doświadczania światła i koloru lub odpocząć po zwiedzaniu. Znajduje się tu między innymi:

  • podwieszany plac zabaw – funbirynt
  • 12 metrowe pianino podłogowe
  • basen z przeźroczystymi piłeczkami i podświetlonym dnem
  • strefa 2-latka
  • pomieszczenie z dużymi piłkami
  • szkoła Funfli

 

Obok znajduje się kawiarnia, więc jeśli jesteś w Funzeum z dziećmi, one mogą się bezpiecznie wyszaleć, a Ty w spokoju napij się kawy i zjedz coś słodkiego

Funcafe

Opadłeś z sił? Nic nie szkodzi, posil się funtastyczną przekąską, napij się kawy lub lemoniady i baw się dalej. Funcaffee znajduje się w funzone i najlepiej wybrać się do niej po zwiedzeniu wystaw koloru i światła.

Funshop

Wycieczka bez pamiątek to nie wycieczka. Kubek, magnes, lampka led, a może kolorowe skarpetki? Co najlepiej będzie Ci przypominać funtastyczną wizytę w Funzeum? Dla miłośników pluszaków, w naszym Funzeum znajdziesz klasyczne ikony Funzeum: Funfel, flaming, jednorożce i wiele innych. Sprawdź sam! Funshop znajdziesz przy wyjściu z Funzeum.

EKSPOZYCJA
STAŁA

wystawa

KOLORU

Zapoznaj się z pryzmatem i wyrusz w podróż po tęczy, zanurzając się w każdym z jej kolorów. Wejdź w interakcję z ponad 32 instalacjami artystyczno-edukacyjnymi i uwolnij swoją kreatywność!

wystawa

ŚWIATŁA

Od zwierciadeł po naturalne i sztuczne źródła światła – poznaj światło od zupełnie nowej strony, zanurz się we własnych odbiciach, wejdź do środka kalejdoskopu lub zagub się w magicznym fluoryzującym lesie!

ODWIEDŹ NAS

Kup bilet online taniej niż w kasie nawet do 30%