DLA FOTOGRAFÓW

Sesje zdjęciowe można wykonywać w cenie biletu jedynie aparatem z lampa błyskową. By wykonać profesjonalną sesje z użyciem sprzętu, który po rozstawieniu zajmuje miejsce i może wpływać na komfort zwiedzania innych gości, należy uiścić dodatkową opłatę przy kasie za wniesienie sprzętu. By umówić się na sesję już po zamknięciu obiektu, tak aby móc bez przeszkód […]

Najczęstsze błędy pojawiające się podczas wymiany vouchera

a) Brak biletów spełniających kryteria realizacji vouchera:Klient wybrał nieodpowiednią pozycję cennika (o cenie różnej od wartości realizacjivouchera, bądź wybranej pozycji nie można wymienić za voucher). Voucher będzie działał tylkodla określonej pozycji cennika. b) Nieznany kod vouchera:Klient zamiast kodu vouchera wprowadził jego numer. Kod vouchera jest 16 cyfrowymciągiem znaków i znajduje się pod kodem kreskowym.

Czy są bilety na dzisiaj/jutro?

Bilety można kupować na bieżąco – jeśli są miejsca. Wprowadziliśmy limit 180 osób na godzinę, żeby nie było tłoku i każdy mógł swobodnie korzystać z atrakcji Funzeum. Nie powinno być problemu z wejściem na bieżąco, ale jeśli obawiasz się, że będziesz musiał czekać na swoją kolej, zarezerwuj bilet przez Internet.

Czy mogę przebukować bilet?

Tak, jednak jedynie gdy jest on zakupiony przez internet oraz przed upłynięciem daty i godziny wybranej na bilecie. Możliwość przełożenia biletu jest uzależniona od dostępności biletów w wybranym nowym terminie. Bilet można przebukować jednorazowo.

Czy mam kupować bilet dla niemowlaka?

Tak, bilet dla dzieci do 100 cm kosztuje zaledwie 1zł (w weekend 5zł)! W dodatku miejsca jest tyle, że można wjechać do Funzeum z wózkiem. Dla odmiany, zamiast na spacer do parku, zapraszamy na spacer do Funzeum.