Czy można u was robić zdjęcia?

Tak, nawet trzeba! W cenie biletu można wykonywać zdjęcia telefonem lub aparatem z lampą błyskową. By wykonać profesjonalną sesję z użyciem sprzętu takim jak statywy, dodatkowe oświetlenie (lampy błyskowe, softboxy i inne), należy uiścić dodatkową opłatę przy kasie biletowej za wniesienie sprzętu. Jeśli interesuje Cię sesja już po zamknięciu obiektu, należy zarezerwować termin mailowo: [email protected] […]

Najczęstsze błędy pojawiające się podczas wymiany vouchera

a) Brak biletów spełniających kryteria realizacji vouchera:Klient wybrał nieodpowiednią pozycję cennika (o cenie różnej od wartości realizacjivouchera, bądź wybranej pozycji nie można wymienić za voucher). Voucher będzie działał tylkodla określonej pozycji cennika. b) Nieznany kod vouchera:Klient zamiast kodu vouchera wprowadził jego numer. Kod vouchera jest 16 cyfrowymciągiem znaków i znajduje się pod kodem kreskowym.

Czy mogę przebukować bilet?

Tak, jednak jedynie gdy jest on zakupiony przez internet oraz przed upłynięciem daty i godziny wybranej na bilecie. Możliwość przełożenia biletu jest uzależniona od dostępności biletów w wybranym nowym terminie. Bilet można przebukować jednorazowo.

Czy mam kupować bilet dla niemowlaka?

Tak, bilet dla dzieci do 100 cm kosztuje zaledwie 1zł (w weekend 5zł)! W dodatku miejsca jest tyle, że można wjechać do Funzeum z wózkiem. Dla odmiany, zamiast na spacer do parku, zapraszamy na spacer do Funzeum.